Дървен материал от www.emsien3.com

The best bookmaker bet365

The best bookmaker bet365

Menu
RSS

Сосема нов заб на местото на извадениот? Откриен одговорниот ген!

Американските истражувачи открија ген што е одговорен за продукцијата на забен глеѓ. Ова откритие долгорочно ќе овозможи да се пронајде начин за поттикнување на растот на нови заби во зависност од потребата на луѓето...

Повеќе: Сосема нов заб на местото на извадениот? Откриен одговорниот ген!

Ким Кардашијан од свои 14 години редовно користи контрацепција

Во шоуто на Опра Винфри сите познати личности и се исповедаат, па така со последното гостување на Ким Кардашијан откри кога ја загубила својата невиност и дека директно со својата мајка Крис Џенер разговарале кога имала 14 години дека е зрела да пие антибеби пилули...
 

Соработници и партнери