Дървен материал от www.emsien3.com

The best bookmaker bet365

The best bookmaker bet365

Menu
RSS

Хорор приказна: мајка си го уби штотуку роденото бебе

Вистинскa приказна како од хорор филм го потресе Смедерево. Мајка која се породила во својата куќа, потоа со сопствени раце си го закопала штотуку роденото бебе.

Овој ужасен настан, како што пренесува српскиот Курир, го направила 32-годишната Н.С. која заедно со семејството била под надзор на Центарот за социјална работа. Социјалните работници знаеле дека е бремена, но таа им рекла дека имала спонтан абортус.Социјалните работници се посомневале, па откриле какво ужасно дека направила мајката.

Детето било родено живо и било живо закопано, покажува обдукцијата.

Засега не се знае мотивот на мајката за грозоморното убиство.

Share

Соработници и партнери